15 mln. eurų investicijos

2023-01-12

Iki 15 mln. eurų investicijų ir 100 naujų darbo vietų – su tokiais planais į Vilkaviškio rajoną žengia bendrovė UHB Service, artimiausiu metu ketinanti pradėti veiklą mūsų rajone.

Neseniai Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi UHB Group vadovas Kęstutis Pakalnis ir šiai įmonių grupei priklausančios bendrovės UHB Service direktorius Andrius Ivaška. Susitikime su rajono meru Algirdu Neiberka ir Savivaldybės administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu buvo aptarti konkretūs verslininkų planai ir būsimos investicijos.

Artimiausiu metu investuotojai jiems priklausančiame maždaug 2,4 ha sklype Pilviškiuose ketina pradėti statyti didžiulį terminalą. Planuojama, kad terminalas bus 2,3-2,4 tūkst. kv. m ploto ir 8 m aukščio. Jame bus sandėliuojami įvairūs produktai, kuriais prekiaus mūsų rajone veiklą pradedanti bendrovė UHB Service.

Ši bendrovė valdo internetines parduotuves, užsiima mažmenine ir didmenine maisto produktų prekyba, gelžbetonio gaminių prekyba, teikia pašarų žaliavų, skystų produktų, birių cheminių produktų pakavimo, sandėliavimo, krovos ir logistikos paslaugas.