Komandiškumą ugdančios tradicijos: susitikimas UHB Grupės šaudymo varžybose

2024-05-02

Kuo didesnė ir platesnė įmonių grupė, tuo svarbiau joje ugdyti komandiškumą ir kurti tradicijas. Viena iš tokių mūsų UHB grupės tradicijų – kasmetinis susitikimas šaudymo klube: ne tik palavinti taiklumą, pastabumą, pamiklinti ranką, bet ir įgyti naudingų ginklo valdymo įgūdžių.

O svarbiausia: visiems gerai praleisti laiką kartu, šiek tiek azartiškai, bet dar labiau – komandiškai, pažįstant kolegas ne tik darbinėse situacijose, bet ir laisvalaikio akimirkomis.
Šį balandą jau aštuntą kartą susitikome šaudykloje, kur vyko mūsų metų šventė „UHB grupės šaudymo varžybos 2024“. Kiekvienas dalyvis turėjo galimybę pašaudyti iš 4 skirtingų ginklų ir, žinoma, paragauti medžiotojų laimikio kepsnio – šįkart ant laužo buvo kepama briediena.

Beje, šios iniciatyvos pradininkas ir susitikimų iniciatorius – „UHB Service” terminalų vadovas Vitalis Morkūnas, kuris pats jau kelis dešimtmečius užsiima sportiniu šaudymu į skriejančias lėkšteles.

Po įtemptų varžybų paaiškėjus nugalėtojams, ant I vietos pakylos užkopė taikliausieji: Vytas Karpavičius iš „Marijampolės NPK kolektyvo“ ir Raimonda Čiūtienė iš „UHB Service“.
Įdomu tai, kad marijampoliečiai prie mūsų šventės prisijungė pirmą kartą – tad jų atstovo pergalė ypač smagi. Kita vertus, sandėlio vedėju dirbantis Vytas yra Marijampolės lankininkų klubo „Ugninė strėlė“ įkūrėjas ir vadovas, su klubo nariais jau keliolika metų dalyvauja varžybose Lietuvoje ir užsienyje. Tad šaudymas iš lanko lavina koncentraciją ir psichologinę savitvardą – kompetencijas, kurios padeda ne tik darbe, gyvenime, bet ir, akivaizdu, laimėti šaudymo varžybose.

Tuo tarpu „UHB Service“ buhalterė Raimonda tvirtina, kad šaudymo patirties visai neturi… tačiau mūsų varžybose nugalėtoja tampa jau antrus metus iš eilės! Įgimtas talentas? Visko gali būti, juk Raimonda gyvenime neabejinga ekstremaliam sportui ir į darbą kartais atvažiuoja ir motociklu.

O mums belieka pasidžiaugti už taikliuosius: puikūs rezultatai, pavydėtinas taiklumas, sveikiname jus, kolegos!

Susitikimo akimirkomis dalijamės fotogalerijoje.