Pabaigtas dar vienas Pilviškių terminalo modernizavimo etapas: iš viso investuota 5,6 mln. Eur

2024-06-21

Birželio 20 d. UHB grupė pakvietė komandos narius ir svečius į susitikimą Pilviškiuose, „UHB Service“ valdomame krovos terminale: prieš dvejus metus pradėjus šios 2,4 ha ploto teritorijos renovaciją, buvo modernizuota pusės kilometro ilgio geležinkelio atkarpa, įrengta 6 200 kv. m asfaltuota krovinių sandėliavimo aikštelė, pastatytas naujas fasavimo cechas su modernia įranga.

Naujausi atlikti darbai – pasitelkus inovatyvias medžiagas ir sprendimus, įrengta terminalo administracinių ir buitinių patalpų dalis, kurioje didžiausias dėmesys teko darbuotojų komfortui: nuo persirengimo ir poilsio zonų iki modernių ir efektyvų darbą užtikrinančių biuro erdvių.

Dėkodamas visai komandai, prisidėjusiai prie šio terminalo plėtros ne tik savo profesionalumu, darbais, bet ir vertingomis idėjomis, UHB grupės vadovas Kęstutis Pakalnis pabrėžė, kad plėtra vykdoma labai nuosekliai, apgalvotai ir laikantis ilgalaikės strategijos bei vizijos: kurti vieną šiuolaikiškiausių ir moderniausių terminalų Lietuvoje.
„Įsikėlę į šią teritoriją per dvejus metus jau investavome apie 5,6 mln. Eur ir dar 2,5 mln. Eur esame numatę investuoti vien per šiuos metus. O iš viso ilgalaikėje perspektyvoje planuojame investicijas didinti iki 15 mln. Eur“, – sakė grupės vadovas K. Pakalnis.

Gelžbetonio gaminių ir nežalingų birių cheminių produktų krovos, sandėliavimo bei logistikos paslaugas teikiančio terminalo veikla nuolat plečiasi ir auga, o UHB grupei įkūrus bendrą įmonę kartu su svarbia pasaulio trąšų gamintoja – Uzbekistano valstybe, nuo šiol uzbekiškos trąšos į Europą keliaus tik per naujuosius Prekybos namus ir per Pilviškių krovos terminalą, tad jo reikšmė itin išaugo ir ateityje dar augs.

Kaip pastebėjo susitikime apsilankę Vilkaviškio savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir administracijos direktorius Vitas Gavėnas, šiuo metu UHB grupė yra vienas didžiausių investuotojų Vilkaviškio krašte, savo veikla ir investicijomis ne tik kurianti darbo vietas regione, Pilviškiuose, bet ir tampanti sėkmės istorijos pavyzdžiu kitiems verslams.