Pilviškių terminalo rekonstrukcijos darbai pereina į antrąjį etapą

2024-04-09

Vilkaviškio rajone, Pilviškiuose, UHB SERVICE tęsia jos valdomo krovos terminalo renovaciją ir modernizavimą.
Dar 2022 m. įsigyta apleistos bankrutavusios įmonės teritorija su nefunkcionuojančia, 19 metų neeksploatuota geležinkelio vėžės atkarpa per pusantrų metų neatpažįstamai pasikeitė.
Įgyvendinus pirmąjį etapą, buvo modernizuota pusės kilometro ilgio geležinkelio atkarpa ir į terminalą pajudėjo pirmieji vagonai bei pradėti birių krovinių krovos darbai.
Per praeitus metus buvo įrengta 6 200 kv. m asfaltuota krovinių sandėliavimo aikštelė ir pastatytas naujas fasavimo cechas su modernia įranga.
Neseniai užbaigta įrengti terminalo administracinių ir buitinių patalpų dalis, kurioje didžiausias dėmesys teko darbuotojų komfortui: nuo persirengimo ir poilsio zonų iki modernių ir efektyvų darbą užtikrinančių biuro erdvių.

Pasak UHB SERVICE vadovo Andriaus Ivaškos, iki šiol terminale atlikti darbai ir investicijos jau leido visuose procesuose efektyvumą išauginti du kartus.
„Šiuo metu į terminalo atnaujinimą ir modernizavimą esame investavę apie 3 mln. Eur. Artimiausiu metu bus pradėtas antrasis investicinis etapas, kurio metu bus didinamas sandėliavimo aikštelių plotas, terminale bus įrengta moderniausia autotransporto judėjimo sistema. Atitinkamai augs ir darbuotojų skaičius: šiuo metu įmonėje dirba apie dvi dešimtis žmonių, o ateityje jų komandoje reikės dvigubai tiek“.

Pilviškių terminalas kuriamas turint viziją – kad tai būtų vienas šiuolaikiškiausių ir moderniausių terminalų Lietuvoje. Be to, stiprus akcentas dedamas ant veiklos tvarumo – ne kaip madingo žodžio, bet kaip realios strategijos, kad terminale atliekamiems darbams būtų sunaudojama kuo mažiau iškastinio kuro. Tuo tikslu statomi šiuolaikiški, automatizuoti įrengimai, elektriniai konvejeriai, linijos, transporteriai – viskas, kas prisideda prie energetinių resursų tausojimo, veiklos efektyvinimo ir kuo sumanesnio išteklių panaudojimo.

Už investicijas į Vilkaviškio rajoną bei efektyvią UHB SERVICE partnerystę su savivalda UHB GROUP pelnė apdovanojimą 2023 m. Vilkaviškio rajono verslo forumo metu.