UHB Agro

Azotas, fosforas ir kalis (NPK) yra būtini sveikam augalų augimui, todėl šios trąšos yra itin paklausios žemės ūkio pramonėje. Mes specializuojamės jų gamyboje bei užsiimame didmenine trąšų, grūdų ir pašarų prekyba. Ilgametė patirtis ir per šį laiką užsitarnauta reputacija leido sukurti tvirtas partnerystes visame pasaulyje. Jaučiame pareigą nuolat diegti naujoves ir ieškoti tvarių sprendimų – šiais klausimais bendradarbiaujame su mokslininkais ir kitais savo srities profesionalais. Taip esame tikri, kad mūsų produkcija atitinka itin aukštus pramonės standartus ir yra patikimas žemės ūkio pramonės atstovų pasirinkimas.

Terramile

Tai dviem skirtingais būdais gaminamos trąšos: tradiciniu būdu (NPK) ir be chloro bei nitratų, taip užtikrinant sveikesnį, kokybiškesnį derlių ir tausojant mūsų gamtos išteklius. Mus įkvepia maksimalus šių trąšų efektyvumas – siekdami optimizuoti derlių, laikomės nuosaikumo principo. Kurdami šias trąšas bendradarbiaujame su pripažintais žemės ūkio specialistais bei mokslininkais, todėl šios trąšos atitinka visus šiuolaikinius ūkininkavimo principus.

Trąšų gamyba

Mūsų specializacija – aukštos kokybės kompleksinių NPK trąšų gamyba. Virš 200 mūsų gaminamų formulių pritaikomos įvairių augalų poreikiams.

Mūsų trąšose yra ne tik NPK, bet ir mikroelementų, tarp kurių – siera, natris, kalcis, magnis, boras, cinkas, varis, geležis, manganas ir silicis. Siekiant pagerinti dirvožemio sveikatą ir pasėlių atsparumą, į trąšų sudėtį gali būti įtraukti humatai, naudingosios bakterijos ir inhibitoriai, lengvesniam ir tikslesniam tręšimui –

Pasisveikinkite su mūsų komanda!

Tomas Kropa

Direktorius

Marek Stankevič

Vadybininkas

Gintaras Dulinskas

Pardavimų vadovas

Renata Jundienė

Produktų grupės vadovė

Faktai
& skaičiai

Veikiame
8+ metus

Eksportuojame į
daugiau nei 20 šalių

115 mln. Eur
metinė apyvarta

Patikima 7 profesionalų
komanda

Virš 50
skirtingų produktų

Kontaktai

UAB „UHB AGRO”
+370 685 68918 | info@uhb.lt
Plento g. 92, LT-19126, Širvintos, Lietuva
Įmonės kodas:
303402007
PVM: LT100008895811