UHB Food

Esame maisto produktų tiekėjai, orientuoti į ypač plataus asortimento džiovintus vaisius, taip pat riešutus, valgomąsias sėklas, trapučius ir kitus produktus. Rūpinamės ne tik tiekimu: mūsų veiklos sritys apima importą, eksportą, didmeninę prekybą, įvairaus asortimento gamybą ir pakavimą. Bendradarbiaudami su lyderiaujančiais tiekėjais visame pasaulyje, geriausias žaliavas įsigyjame tiesiai iš kilmės šalių ir taip užtikriname išskirtinę kokybę bei konkurencingą kainą. Esame patikimi partneriai įvairaus dydžio įmonėms – šiuo metu mūsų produktai yra parduodami visoje Europoje.

frunica

Pristatome unikalų džiovintų vaisių ir riešutų kategorijos prekės ženklą – „Frunica“. Šie produktai išsiskiria savo kokybe bei ryškiu, išraiškingu skoniu. Perkami tiesiai iš kilmės šalių, mūsų džiovinti vaisiai ir riešutai pradžiugins net išrankiausius gurmanus. Tereikia pasitikėti mumis – mes pasirūpinsime aromatingais ir kokybiškais produktais.

nutti 1

Tai riešutai ir džiovinti vaisiai vertinantiems kokybę. Nuolat dirbame, kad vartotojus pasiektų tik šviežiausi ir kvapniausi produktai, išsiskiriantys ne tik kokybe, bet ir konkurencinga kaina. Ką pasiūlyti, turime kiekvienam – paragaukite aukščiausios kokybės riešutų bei džiovintų vaisių „nutti 1“ ir skirtumą pajusite patys.

Pakavimas

Naudodami pažangią infrastruktūrą ir technologijas, mes garantuojame aukščiausius maisto pakavimo standartus. Nuolat prisitaikome prie individualių prekių ženklų ir projektų poreikių, pakuojame rankiniu bei automatiniu būdu, todėl galime padėti visuose pakuotės kūrimo etapuose – nuo idėjos iki produkto. Kreipkitės į mus ir atraskite efektyviausią sprendimą.

Pasisveikinkite su mūsų komanda!

Andrius Stankevičius

Direktorius

Dalia Žebrauskė

Svarbių klientų vadybininkė

Jaunius Kaminskas

Pardavimų vadovas

Diana Kozlovska

Eksporto vadybininkė

Raminta Kvakšienė

Svarbių klientų vadybininkė

Monika Kovalskaitė

Pirkimų vadybininkė

Inesa Liniovė

Eksporto vadybininkė

Faktai
& skaičiai

5+ metų
patirtis

Importuojame iš 30+ šalių,
eksportuojame – į 10+

Didesnė nei 11 mln. Eur
metinė apyvarta

Patikima 26 profesionalų
komanda

3 mln. Eur investicijos į gamybinę
įrangą ir sandėlius

Kontaktai

UAB „UHB FOOD”
+370 685 68918 | info@uhb.lt
Plento g. 92, LT-19126, Širvintos, Lietuva
Įmonės kodas:
305214783
PVM: LT100012530910