UHB Service

Mūsų įmonė teikia plataus asortimento prekių importo ir eksporto logistikos paslaugas. Tarp jų – birių krovinių tvarkymas, jų pakavimas, perpakavimas, logistika ir sandėliavimas. Pažangių technologijų bei įrenginių naudojimas ir patyrusi komanda leidžia vykdyti itin didelius užsakymus, kartu užtikrinant atidų dėmesį detalėms ir maksimalią kokybę. Mūsų kasdienis tikslas – pranokti klientų lūkesčius ir tapti vertingu partneriu jų tiekimo grandinėje.

Logistika & sandėliai

Birių ir supakuotų krovinių paruošimas, sandėliavimas ir tvarkymo paslaugos yra mūsų terminalo paslaugų padalinio atsakomybė. Patyrusi komanda naudoja tik pažangias technologijas ir įrenginius, tinkamus transportuoti sunkiuoju transportu, geležinkelio bėgiais ar jūriniais kroviniais. Kaip tik todėl galime užtikrinti tai, ko ieško kiekvienas klientas: kokybišką krovinių tvarkymą, pristatymą laiku ir vertingą partnerystę logistikos grandinėje.

Gelžbetonio gaminiai

Mūsų gelžbetonio (armuoto betono) gaminių padalinys specializuojasi aerodromų ir kelių plokščių prekyboje. Ši operatyviai paruošiama asfalto alternatyva yra tvirta ir patikima trumpalaikėse kelių statybose, taip pat tinka laikiniems ar nuolatiniams keliams, pravažiavimams, sandėliams, automobilių stovėjimo aikštelėms ir kitiems statiniams. Plokštės dažnai naudojamos ir transporto infrastruktūroje bei sunkiojo transporto terminaluose, pavyzdžiui, įvažiavimuose į statybvietes.

Pasisveikinkite su mūsų komanda!

Andrius Ivaška

Direktorius

Gintaras Dulinskas

Pardavimų vadovas

Donatas Kulvinskas

Projektų vadovas

Marek Stankevič

Vadybininkas

Faktai
& skaičiai

Daugiau nei
8+ metų patirtis

Logistika, importas
ir eksportas
iš Centrinės Azijos

Didesnė nei 58 mln. Eur
metinė apyvarta

Patikima 19 profesionalų
komanda

15 mln. Eur
investicijos į gamybos
įrangą ir sandėlius

Kontaktai

UAB „UHB SERVICE”
+370 685 68918 | info@uhb.lt
Plento g. 92, LT-19126, Širvintos, Lietuva
Įmonės kodas:
303402021
PVM: LT100008899017